• تهران، خیابان انقلاب، خیابان بهار جنوبی، برج بهار، طبقه سوم اداری واحد 113

درباره شرکت پمپ ksb آلمان

شرکت KSB یکی از تولید کننده های برتر پمپ ها، دریچه ها و ارائه خدمات مربوطه محصولات تولید شده است . درآمد فروش سالانه شرکت KSB تقریبا ۲۲۰۰ میلیون یورو است. KSB نام تجاری با بزرگترین تخصص فنی در پمپ ها و دریچه ها است.” این رویکرد به این معنی است که کارکنان KSB نزدیک به مشتریان در همه قاره ها هستند، و تقریبا برای تمام برنامه های کاربردی و صنعتی حمل و نقل مایعات از پمپ های صنعتی ksb و بهره می برند.

گواهینامه های شرکت کا اس ب در زمینه پمپ ها عبارتند از :

 • ISO 9001, ISO 14001 and OHSAS 1800 english (certification for quality, environment, occupational health and safety management systems)(PDF 526 KB)
 • ASME-Certificate N english (ASME certification for power plant pumps)(PDF 142 KB)
 • ASME-Certificate NS english (ASME certification for power plant pumps)(PDF 132 KB)
 • ASME-Certificate NPT english (ASME certification for power plant pumps)(PDF 158 KB)
 • KTA-Confirmation german (Confirmation of quality assurance competence in line with KTA)(PDF 1 MB)

علت انتخاب برند KSB

دو علامت، سه حرف: پمپ ها، شیرها و KSB همه نزدیک به یکدیگر متصل هستند – تمثیلی و بصری. هر جا مایعات برای انتقال، کنترل و یا خاموش شدن وجود دارد، مشتریان در سراسر جهان به تخصص و محصولات ما متکی هستند. نام تجاری KSB به آنها توصیه های صالح، کیفیت عالی و قابلیت اطمینان بالا می دهد. این همچنین خدماتی را که می توانند بر روی آن حساب کنند، تضمین می کنند. تکنولوژی ما موفقیت شما و این یک وعده است. خوش آمدید به KSB.

KSB : به طور دقیق با تامین کنندگان کار می کند و مشارکتی که در اعتماد ایجاد شده است

خرید KSB ارزش های بلندمدت همکاری با تامین کنندگان دارد که دارای استانداردهای کیفیت بالا و قیمت های رقابتی هستند.

محصولات نوآورانه و ایده های تجاری، نتیجه تحقیقات و توسعه جهانی توسط گروه KSB است. با عملیات در مقیاس جهانی، گروه KSB علاقه به مشارکت با تامین کنندگان است که چشم اندازشان به همان اندازه جهان است. گروه KSB آلمان معیارهای زیر را برآورده کنند:

 • استانداردهای با کیفیت بالا
 • قیمت های رقابتی
 • بهینه سازی فرآیند در طول کل زنجیره تامین

طیف مورد نیاز گروه KSB

خرید پمپ های صنعتی KSB در سراسر جهان برای تمام سایت های تولید و واحدهای فروش صنعتی مقدور می باشد و گروه KSB موارد زیر را در نظر می گیرد :

 • مواد تولیدی
 • کالاهای سرمایه ای
 • خدمات
 • قطعات

این پمپ های صنعتی ksb در انواع مختلفی از برنامه های کاربردی از خدمات ساختمان، صنعت و حمل و نقل آب به درمان های تصفیه خانه و نیروگاه ها استفاده می شود.

مروری بر تاریخچه گروه KSB

این شرکت در سال ۱۸۷۱ در فرانکتانال، آلمان تاسیس شد و در تمام قاره ها با سازمان فروش و بازاریابی خود، تأسیسات تولیدی و عملیات خدماتی حضور داشته است. KSB بیش از ۱۵۰۰۰ نفر را استخدام می کند.

این شرکت همچنین دارای ۱۷۰ مرکز خدماتی و بیش از ۳،۰۰۰ کارمند خدمات برای ارائه خدمات بازرسی، تعمیر و نگهداری و تعمیرات در سراسر جهان است.

موفقیت شرکت بر روی فن آوری های نوین مبتنی است که از فعالیت های تحقیق و توسعه خود است. مراکز تحقیقاتی KSB تلاش های خود را بر روی هیدرولیک، فن آوری مواد و اتوماسیون پمپ ها و دریچه ها تمرکز می کنند. راندمان عالی، موتورهای صرفه جویی در انرژی و همچنین تجهیزات کنترل و نظارت بر اجزای سیستم، کارایی کلی انرژی را تضمین می کنند.

شرکت کا اس ب (KSB) برای اولین بار در سال ۱۸۷۱ توسط آقایان یوهان کلین، فردریش شانزلین و یعقوب بکر تاسیس شد و البته با کمی دقت می توان متوجه شد که کلمه کا اس ب (KSB) ترکیبی از حروف اول این مخترعین می باشد. بعدها یعنی در سال ۱۸۸۷ شرکت پمپ کا اس ب (KSB) تبدیل به یه شرکت سهامی عام شد و یوهان کلین در راس این شرکت قرار گرفت.

در آن سالها پمپ کا اس ب (KSB) مشغول تولید محصولاتی برای دیگ های بخار بود و در نهایت در سال ۱۸۹۰ تولید پمپ های UNA KSB آغاز شد.

گسترش ksb

کمکم با گسترش فعالیت شرکت کا اس ب (KSB) اولین نمایندگی این شرکت در سال ۱۸۹۶ در کشور بریتانیا آغاز به کار کرد. پمپ کا اس ب (KSB) به تدریج محصولات خود را گسترش داد، و در سال ۱۹۰۳ اولین سری محصولات پمپ گریز از مرکز کا اس ب را برای دیگ های بخار با فشار بالا ، پمپ های زهکشی کا اس ب برای صنایع معدن و پمپ های حمل و نقل KSB برای استفاده در صنایع نفتی تولید کرد.

سالهای ۱۹۲۴ تا ۱۹۳۴ را می توان دهه نمایندگی و گسترش نامید چون در این سالها شرکت کا اس ب ۳ شرکت را در آلمان تاسیس کرد و همچنین نمایندگی های خود را در اروپا و آسیا گسترش داد.
پمپ اتانورم KSB برای اولین بار در سال ۱۹۳۵ در خط تولید پمپ کا اس ب قرار گرفت و به طور یکپاچه و موثر در صنعت بکار گرفته می شود و از اون زمان تا بحال همچنان یکی از محصولات محبوب پمپ کا اس ب می باشد.

تحول شرکت KSB

در سال ۱۹۵۵ اولین خط تولید پمپ ها اتانورم در شرکت کا اس ب راه اندازی می شود و به دلیل قدرتی که پمپ کا اس ب در آن سالها پیدا کرده بود، تبدیل به قدرت اول آلمان شده بود و تمام شرکت های کوچک پمپ سازی را خریداری می کرد در نهایت دکتر اتو کلاین کوهبرت که در آن سالها دارای اکثریت سهام شرکت کا اس ب بود، مالکیت شرکت کا اس ب رو به بنیاد KSB Stiftung(KSB Foundation) که در واقع بنیادی بود که در سال ۱۹۶۰ تاسیس شد، انتقال می دهد. و هدف خود از این کار را تشویق محققیان و حمایت از متخصصان آینده در زمینه فناوری علوم طبیعی و اقتصاد عنوان کرد.

ورود پمپ های CPK

با همکاری شرکت های شیمیایی آلمانی KSB توانست در سال ۱۹۶۴ اولین سری پمپ های CPK KSB را تولید و در صنایع شیمیایی بکار برد و در ادامه همواره دست به تقویت و تولید پمپ های با هد بالا تر و دبی بالاتر و حتی در سال ۱۹۶۸ اولین سری پمپ های سیرکولاتور را تولید کرد همچنین در سال ۱۹۷۳ اولین سیستم BOA بدون صدا را تحت استاندارد و با جنس چدن تولید نمود.

شرکت KSB که همواره از مهندسین و مخترعین خود حمایت کرده و در این سالها همیشه از کمک آنها بهره برده در سال ۱۹۷۵ مرکز اکوستیک جدید را تاسیس می کند تا در آن مهندسینش اقدام به تحقیق در زمینه محصولات کم صدا را نمایند و در سال ۱۹۷۸ به طور رسمی فعالیت این مرکز آغاز می شود.

پمپ های اتانورم

اولین سری تغییرات در سری پمپ اتانورم کا اس ب در سال ۱۹۸۲ صورت می گیرد و طراحی این پمپ ها برای اولین بار دستخوش تغییر شده و به روز رسانی می شود. قدرت گرفتن پمپ کا اس ب به حدی می رسد که این شرکت در سال ۱۹۸۶ تولید کننده برتر پمپ کشور فرانسه (pump Guinard S.A) را خریداری کرده دو سال بعد نیز شرکت GIW Industries را از امریکا خریداری می کند و به گروه KSB اضافه می نماید.

ورود پمپهای اتاچورم

در سال ۱۹۸۷ اولین سری پمپ اتاچورم کا اس ب روانه بازار می شود و این تولیدات همچنان با قدرت ادامه داشت تا به فاصله تنها دو سال سری محصولات Exachem نیز وارد بازا دنیا شد. جاه طلبی های شرکت کا اس ب در آن سالها تمامی نداشت به طوری که تقریبا هر شرکت کوچک و بزرگی را خریداری و از تکنولوژی آنها برای تولید محصولات جدید تر استفاده می کرد به طور مثال در سال ۱۹۹۹ برای اولین بار دست به راه اندازی سیستم جمع آوری آب باران و استفاده از آن به عنوان منبع اصلی برای خدمات ساختمانی نمود

کیفیت پمپ کااس ب به جایی می رسد که در سال ۲۰۰۶ شرکت یه درخواست ۶۰۰۰۰ هزار پمپ اتانورم را دریافت می نماید که تا به حال نیز در تاریخ شرکت یک رکورد به حساب می آید و در همان سال ۱۷ میلیون یورو از همین درخواست دریافت می کند.

استراتژی شرکت KSB

استراتژی شرکت کا اس ب همواره در طی سالهای مختلف حمایت از مهندسین بوده و به کمک مهندسین و حمایت از ایده های جدید توانسته خود را به یکی از بهترین شرکت های تولید پمپ در جهان معرفی کند، در حال حاضر نیز در اکثر کشور های دنیا هم نمایندگی دارد و هم خود به عنوان مالک در آن کشورها کارخانه تولید پمپ دارد و آخرین آن نیز کارخانه ریخته گری در کشور امریکا می باشد که قابلیت بیش از ۹۰۰۰ تن ریختگری در سال را دارد که وزن بعضی از پمپ ها به ۲۰ تن نیز میرسد.