نمایشگاه دیام ۲۰۱۹

پمپ ksb به عنوان بزرگترین صنعت پمپ کشور آلمان طبق معمول هر ساله در نمایشگاه دیام ۲۰۱۹ که در شهر بوخوم برگزار می شود شرکت خواهد کرد.

جزئیات خبر

پمپ ksb در نمایشگاه بوخوم

شرکت ksb در نمایشگاه تجارت صنعت آلمان که در شهر بوخوم برگزار شد و به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان آلمانی در این بخش ، گروه KSB امسال در نمایشگاه تجاری شیرآلات صنعتی (DIAM) در بوخوم از ۹ تا ۱۰ اکتبر حضور خواهد داشت و طیف گسترده ای از دریچه های جهان ، شیرهای پروانه ای و دریچه های دروازه خود را به نمایش می گذارد. کاربردهای صنعتی.

محصولات مورد استفاده در نمایشگاه

شرکت مستقر در Frankenthal سری نوع های NORI 40 و NORI 320 خود را به عنوان نمونه ای از شیرهای فلزی کلاسیک نشان می دهد که به عنوان مثال در سیستم های انتقال حرارت و مدارهای بخار استفاده می شود.
در طیف پایین از سری دریچه های گلوب نوع BOA-H استفاده شده که دارا فشار و دبی کمتری می باشد.شیر nori-320

کنترل کننده دریچه الکترو پنوماتیک AMTRONIC برای محرک های پنوماتیک در ترکیب با دریچه BOA-CVP H به نمایش گذاشته می شود. این راه حل مخصوصاً برای سیستم های تولید خودکار طراحی شده است.
AMTRONIC شامل توابعی اعم از کنترل ساده باز / بسته شدن را شامل می شود. و نحوه عملکرد آن به این شکل است که با ارسال سیگنال هایی که از ایستگاه کنترل ارسال می شود عمل کنترل و باز و بسته شدن دریچه را کنترل می کند.

شری boa-hطیف وسیعی از دریچه های پروانه ای توسط سری نوع ISORIA که جنس نرمی دارد و همچنین توسط دریچه پروانه ای DANA -S فلزی که برای دمای بالا طراحی شده است نشان داده می شود. دریچه های دیافراگم ، دریچه های فلزی و شیرهای چک نمایشگر تولید کننده را تکمیل می کنند. این نمایشگاه در پمپ بنزین تاریخی “بوچومر ورین” برگزار می شود